Salon Optyczny

Optyk w Warszawie

Optyk Mega Lens – dbamy o Twoje oczy.
okulista warszawaW czasach pandemii praca w naszych salonach wygląda inaczej. Bezpieczny Salon to nie tylko slogan reklamowy, ale obietnica, że podejmiemy wszelkie możliwe działania, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentom, klientom oraz nam osobom pracującym.
Trochę inaczej wygląda wizyta w naszym salonie optycznym w Warszawie. Na początku prosimy o dezynfekcję rąk, potem o wypełnienie ankiety epidemiologicznej a następnie zapraszamy na badanie u optometrysty lub okulisty. Dobór okularów też jest inny – wszyscy w maskach i w rękawiczkach. Oprawy dodatkowo dezynfekujemy po każdym użyciu. Ale cała reszta bez zmian. Nadal czekamy na Was drodzy Pacjenci/Klienci! W naszych salonach optycznych oferujemy szeroki wybór oprawek korekcyjnych, soczewek okularowych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i innych akcesoriów optycznych.
Mogą Państwo liczyć na fachową i miłą obsługę, a także na profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich opraw i szkieł okularowych. Optycy w naszej klinice postarają się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Nasi pracownicy to nasz atut. Są wykwalifikowani i posiadają ogromne doświadczenie w optyce.

To prawdziwi profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w branży optycznej.
Ukończyli szkolenia niezbędne do pracy w optyce, posiadają wymaganą wiedzę.
Ponadto, nieustannie ją poszerzają poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach, dzięki czemu zawsze na bieżąco orientują się w nowinkach technicznych i trendach panujących w naszej branży. Wśród bardzo dużej konkurencji optyków nasz salon zdecydowanie wyróżnia się poziomem obsługi i profesjonalną wiedzą.

Wieloletnia działalność firmy gwarantuje rzetelność i jakość wykonywanych usług.

optyk warszawa
Salony optyczne:

  • al. Jana Pawła II 66, tel. 22 636 33 70
  • ul. Polna 30 (dawna al. Armii Ludowej 17), tel. 22 875 96 51
  • ul. Surowieckiego 8, tel. 22 22 644 51 51

Zapraszamy do nas.

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu