Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe Warszawa

soczewki kontaktowe warszawaNieważne, czy chcesz zmienić wygląd, mieć możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia, czy widzieć jak najlepiej – soczewki są doskonałą alternatywą dla okularów. Soczewki kontaktowe to idealny wybór, jeśli masz dość noszenia okularów lub jeśli chcesz się cieszyć swobodą ruchu podczas uprawiania sportu.

Współpracujemy z wiodącymi firmami kontaktologicznymi tj. Cooper Vision, Johnson&Johnson czy Alcon. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z w/w firmami. Dzięki takiej ofercie, możemy zaproponować szeroki wachlarz produktów podzielonych na:

  • tryb noszenia (jednodniowe , dwutygodniowe , miesięczne )
  • rodzaj korygowanej wady wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, prezbiopię – starczowzroczność)

Chcesz rozpocząć przygodę z soczewkami kontaktowymi? Umów się na wizytę do naszego specjalisty, który dokładnie zbada wzrok i dobierze najkorzystniejszy rodzaj i typ soczewek dla Ciebie. Nauczymy Cię zakładać i zdejmować soczewki, pokażemy, jak je pielęgnować, jakich używać płynów – to bardzo ważne, ponieważ nieumiejętne pielęgnowanie soczewek może doprowadzić do wielu powikłań.
Dla każdej osoby, która skorzysta z doboru soczewek kontaktowych w Mega Lens przygotowaliśmy zestaw startowy, który zawiera:

  • 1 parę soczewek wielokrotnego użytku lub 5 par soczewek 1-dniowych
  • płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych wraz z pojemniczkiem
  • książeczkę/instrukcję

Po badaniu ustalimy termin wizyty kontrolnej, która odbywa się po około dwóch tygodniach od pierwszej wizyty. Ma ona na celu sprawdzenie jakość widzenia. Wizyta kontrolna dla naszych pacjentów jest BEZPŁATNA.

Uwaga!!! Pamiętaj, że moc okularów nie zawsze jest taka sama jak moc soczewek kontaktowych. Dlatego nie kupuj soczewek z niesprawdzonego źródła. Zaufaj specjalistom z Mega Lens. Warto poświęcić 30 minut na dokładanie badanie wzroku, aby przez długi czas cieszyć się dobrym i zdrowym widzeniem w soczewkach kontaktowych.

Gdzie można kupić soczewki kontaktowe w Warszawie?

W naszych salonach optycznych znajdujących się przy każdej z placówek Mega-Lens w Warszawie kupią Państwo soczewki idealnie dobrane do wady. W ofercie znajdują się soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, konwencjonalne, progresywne, kolorowe oraz twarde. Sprzedajemy soczewki kontaktowe wiodących firm kontaktologicznych takich jak: Cooper Vision, Johnson&Johnson oraz Alcon. W naszych salonach klienci mogą liczyć na pomoc przeszkolonych optyków w doborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu