Kolejne rozwiązanie, które lubimy proponować naszym klientom. Czemu?

Jak to często bywa nie ma na to jednej odpowiedzi. Produkty dobieramy do wady wzroku, wieku oraz potrzeb wzrokowych naszych pacjentów. Nie ma jednego rozwiązani dla wszystkich.

Dla osób pracujących na laptopach, komputerach, korzystają ze smartphone – zaproponujemy szkła z wbudowanymi cząsteczkami absorbującymi światło niebieskofioletowe – Eye Protect System i/lub powłoką Crizal Prevencia.
Dla osób pomiędzy 25 -35 lat szkła typu Eyezen, które wspomagają oczy podczas wysiłku akomodacyjnego. Badania naukowe udowodniły, że zdolności akomodacyjne oka zmniejszają się z wiekiem. Warto więc wspomóc oczy przy pracy w bliskich odległościach.
Osobom mającym 35 – 45 lat zaproponujemy szkła typu Eyzen lub Interview, Digitime. Ważne dla nas w tym przypadku jest również wada wzroku, jaką pacjent posiada oraz odległości na jakie chce widzieć. Osoby, które otrzymują pierwsze okulary do czytania, są zdziwione, że obraz w odległości 1,5 m jest niewyraźny. Szkła które proponujemy nie ograniczają pola widzenia. Wiemy jak ważne jest ostre widzenie przedmiotów z bliska np. komórki, ekranu komputera, czy osoby wchodzącej do pokoju bez ściągania okularów.

Które wybrać? Zapraszamy, przedstawimy Ci rozwiązania i możliwości, dopasowane do Ciebie. 

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu