Dobór okularów

Dobór okularów korekcyjnych opiera się na przeprowadzonym badaniu wzroku, na podstawie którego specjalista dobiera odpowiednie soczewki. W salonie optycznym Megalens można skorzystać z usług optometrysty, który wykona odpowiednią diagnostykę i określi, jakie okulary będą odpowiednie dla danej wady.

W naszych salonach każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko okulary korekcyjne i progresywne, ale także okulary do pracy przy komputerze, soczewki z antyrefleksem, fotochromy czy soczewki przeciwsłoneczne.

Profesjonalny dobór soczewek i opraw

Dobre okulary to nie tylko prawidłowo dobrane soczewki, ale też oprawy, które będą pasowały do kształtu twarzy. W naszych salonach znajdziesz szeroki wybór opraw, które każdy może dobrać indywidualnie do własnych wymagań, stawiając na okulary, które poprawią wzrok, ale też będą się stylowo prezentować.

Nasi pracownicy dbają o to, aby każdy klient wyszedł z salonu zadowolony. Obsługa klienta chętnie pomoże w doborze odpowiednich opraw, doradzając w zakresie ich kształtu i materiału wykonania. Przy wsparciu naszego zespołu z pewnością uda Ci się znaleźć okulary, które posłużą przez wiele lat.

Jak wygląda profesjonalny dobór okularów korekcyjnych?

Chcąc poprawić jakość widzenia przy pomocy okularów, trzeba najpierw określić wadę wzroku. Badanie przeprowadzane przez optometrystę trwa ok. 30-40 minut. Na początku specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, zadając mu pytania, dotyczące problemów z widzeniem oraz dyskomfortu w obszarze oczu. Następnie optometrysta przechodzi do szczegółowego pomiaru wzroku, na którego podstawie może określić wadę lub skierować na badanie okulistyczne. Po wykonaniu badania następuje szczegółowe omówienie wyników z pacjentem oraz określenie, jaka korekcja będzie najlepsza w indywidualnym przypadku. Badanie może zakończyć się wypisaniem recepty na okulary lub zaleceniem dalszych badań wzroku.

Doboru okularów można dokonać w Warszawie w salonach optycznych Megalens. Lokalizacje naszych salonów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu