Do dali i bliży

Okulary korekcyjne „szyte na miarę” które zapewnią perfekcyjne widzenie na każdą odległość

Ile masz par okularów korekcyjnych? Do czytania, do stałego noszenia, a może korzystasz jeszcze z trzeciej pary np. do prac biurowych? Używanie kilku par okularów korekcyjnych staje się uciążliwe? Jak często zdarza Ci się zapomnieć okularów do czytania? Co w takiej sytuacji? Nie możesz czytać, pracować lub wykonywać precyzyjnych czynności? Czy nie było by łatwiej mieć tylko jedną parę okularów?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – są to szkła progresywne . Są one dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Zagwarantują wyraźne widzenie bliży, dali jak i odległości pośrednich. Dopasowane będą więc do Twojego “współczesnego” życia. Soczewki progresywne  zapewnią Ci dobrą jakość widzenia na każdą odległość bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Idealnie sprawdzą się podczas korzystania ze smartfona, laptopa itp. Unikalna struktura soczewek  eliminuje efekt pływania i zapewni wyraźne widzenie podczas wykonywania każdej czynności. Nie musisz się już obawiać, że Twoje oczy nie zaadaptują okularów progresywnych. Szkła zapewnią wysoki poziom satysfakcji widzenia na każdą odległość przy pełnej maksymalizacji ostrości wzroku.

Z upływem lat nasze życie oraz potrzeby ulegają dynamicznym zmianom. W ciągu dnia wykonujemy znacznie więcej czynności niż poprzednie pokolenie. Zmiany te dotyczą głównie obszaru wyciągniętej ręki czyli pracy przy komputerze i innych urządzeniach mobilnych. Dobra ostrość widzenia bliży jest dla nas priorytetem, dlatego też firma Essilor zaprojektowała innowacyjne soczewki progresywne. Rewolucyjne rozwiązanie połączenia bliży, odległości pośrednich oraz dali powoduje, że widzenie jest wyraźne jak nigdy wcześniej. Jest to najwyższy poziom ochrony wzroku, który zapewnia trzykrotną ochronę przed promieniowaniem światła niebieskofioletowego, które jest szkodliwe dla naszej siatkówki, przyśpiesza rozwój chorób oraz przyczynia się do przedwczesnego starzenia się oczu.

Ciekawostka !!!

Pierwsze soczewki progresywne powstały w 1907 roku, ale dopiero po 52 latach zaczęto ich przemysłową produkcję. Konstrukcja tych szkieł jest ciągle udoskonalana. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich.

Około 100 milionów sprzedanych par okularów  – to mówi samo za siebie. 

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu