Dwutygodniowe

ACUVUE® OASYS® to soczewki kontaktowe  przeznaczone dla osób, które odczuwają suchość oczu. Nawilżona i gładka soczewka kontaktowa dla osób odczuwających suchość oczu.  Dzięki technologii HYDRACLEAR® Plus, która łączy wysoko uwodniony składnik nawilżający z materiałem soczewki, zapewniają uczucie wyjątkowej gładkości i komfortu.

Dlaczego warto je wypróbować?

Soczewki ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus oferują Ci następujące korzyści:

 • uczucie, jakby w ogóle nie miało się na oczach soczewek1 (8 na 10 użytkowników zupełnie o nich zapomniało);
 • wyjątkowy komfort podczas oglądania telewizji i pracy przy komputerze;
 • wyjątkowy komfort w suchym otoczeniu (np. ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach);
 • ulgę dla zmęczonych i suchych oczu podczas noszenia soczewek;
 • wyjątkową przepuszczalność tlenu2 zapewniającą zdrowy wygląd oczu;
 • wysoką ochronę przed UV3

Zastosowane technologie

 • Technologia HYDRACLEAR® Plus4 gwarantuje, że soczewki są ultragładkie i nawilżone, a Ty masz wrażenie, jakbyś w ogóle nie miał ich na oczach.
 • Senofilcon A – unikalny silikonowo-hydrożelowy materiał – zapewnia wyjątkową przepuszczalność tlenu (w porównaniu do zwykłych soczewek hydrożelowych) oraz zdrowy wygląd oczu.
 • Filtr UV2 blokujący ponad 95% promieniowania UV-A i 99% UV-B.

Soczewki dostępne w salonach optycznych MEGA-LENS oraz w sklepie internetowym pod adresem: sklep.megalens.com.pl

1 Dane JJVC 2007 2 Soczewki ACUVUE® OASYS® blokują ponad 95% promieniowania UV-A i 99% promieniowania UV-B. Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, ponieważ nie zakrywają całkowicie oczu i otaczających ich okolic. 3 Wyjątkowa przepuszczalność tlenu w porównaniu ze zwykłymi soczewkami hydrożelowymi. 4 HYDRACLEAR® Plus to znak towarowy Johnson & Johnson Vision Care opatentowany i zastrzeżony dla technologii nowej generacji, która pozwala na zwiększenie ilości środka nawilżającego o nowoczesnej formule. Dzięki niej powstają bardziej nawilżone, ultragładkie soczewki, sprawdzające się szczególnie w niekorzystnych warunkach otoczenia, które powodują wysychanie oczu.

Sprawdzony i niezawodny materiał senofilcon A + przełomowa konstrukcja toryczna Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (ASD)
Jeśli masz astygmatyzm wypróbuj najnowszą soczewkę firmy Johnson & Johnson – ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM. Dzięki zastosowaniu przełomowej konstrukcji przyspieszonej stabilizacji soczewka utrzymuje się w prawidłowej pozycji zapewniając stabilne i ostre widzenie przez cały dzień, bez względu na to co robisz – uczestniczysz w zajęciach, uprawiasz sport, prowadzisz samochód w nocy, czy oglądasz telewizję.

Dlaczego warto je wypróbować?

Soczewek ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM oferują Ci następujące korzyści:

 • ostre i stabilne widzenie nawet przy bardzo aktywnym trybie życia;
 • wyjątkowy komfort widzenia podczas oglądania telewizji lub pracy przy komputerze;
 • ulgę dla zmęczonych i suchych oczu1;
 • najwyższą ochronę przed promieniowaniem UV2 spośród wszystkich dostępnych na rynku torycznych soczewek kontaktowych.

Zastosowane technologie

 • Technologia Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (Accelerated Stabilisation Design – ASD) wykorzystuje naturalną siłę mrugnięć do utrzymania soczewki we właściwej pozycji, co zapewnienia wyraźne i stabilne widzenie.
 • Technologia HYDRACLEAR® Plus3 sprawia, że soczewki są niezwykle gładkie i dobrze nawilżone, dzięki czemu prawie ich nie czujesz.
 • Wykonane ze specjalnego materiału silikonowo-hydrożelowego senofilcon A, gwarantującego doskonałą przepuszczalność4 tlenu, aby Twoje oczy wyglądały zdrowo.
 • Filtr UV2 blokuje ponad 95% promieniowania UV-A oraz 99% UV-B.

Soczewki dostępne w salonach optycznych MEGA-LENS oraz w sklepie internetowym pod adresem: sklep.megalens.com.pl

 

 1 Dane JJVC 2008. 2 Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM blokują ponad 95% promieniowania UVA i 99% promieniowania UVB. Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, ponieważ nie zakrywają całkowicie oczu i otaczających ich okolic. 3 HYDRACLEAR® Plus jest znakiem towarowym Johnson & Johnson Vision Care odnoszącym się do opatentowanej technologii następnej generacji, która umożliwiła dodanie większej ilości środka nawilżającego do nowoczesnego materiału. Dzięki temu powstała wysoko nawilżona, idealnie gładka soczewka doskonała dla osób, które odczuwają suchość oczu w niekorzystnych warunkach otoczenia. 4 Doskonała przepuszczalność tlenu w porównaniu do zwykłych soczewek hydrożelowych. 5 Oferta nie obejmuje ewentualnego kosztu badania ani dopasowania soczewek.

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu