Progresywne

Okulary korekcyjne i progresywne Warszawa

„Szyte na miarę” okulary korekcyjne, które zapewnią perfekcyjne widzenie na każdą odległość

Czym są okulary progresywne?

Najprościej mówiąc, to nowoczesne rozwiązanie problemu korekcji wzroku przeznaczone dla osób na co dzień korzystających z dwóch par okularów korekcyjnych (jedna służy do czytania, druga do dali). Ponieważ posiadają one kilka obszarów korekcyjnych, pozwalają na wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach. To rozwiązanie przeznaczone zdecydowanie dla wszystkich tych, którzy chcą pożegnać się z kilkoma parami okularów. Korzystanie z jednej pary okularów progresywnych jest nie tylko bardziej komfortowe, lecz także minimalizuje np. szansę ich zagubienia. KONIEC z szukaniem okularów do czytania. W jednej parze okularów dobrze widać nadjeżdżający autobus, ekran monitora, GPS w samochodzie czy można bez problemu przeczytać skład produktu.

Jak prawidłowo dobrać okulary progresywne?

Należy jednak pamiętać, że nawet najdoskonalsze szkła progresywne nie są w stanie zapewnić dobrego widzenia, jeżeli nie są prawidłowo dobrane. W naszych salonach korzystamy z najnowocześniejszych przyrządów i urządzeń wspomagających dobór szkieł progresywnych. Jednym z takich narzędzi jest zaawansowany system wideocentracji. Jest to pierwszy systemem pozwalającym na dynamiczny pomiar oka w technologii 3D, która pozwala uzyskać, z niezwykłą dokładnością, każdy możliwy parametr wymagany dla szkieł okularowych.

W salonach MegaLens w Warszawie oferujemy szeroką gamę szkieł progresywnych od ekonomicznych po najnowsze technologie.

Zanim zakupisz okulary korekcyjne udaj się do okulisty.

To właśnie specjalista powinien zadecydować o tym, jakich okularów korekcyjnych potrzebuje pacjent. Okulista za pomocą specjalnych urządzeń, jest w stanie zbadać wzrok każdego pacjenta i określić stopień rozwoju choroby. W zależności od wyników, zalecić może on nie tylko okulary, lecz także wypisać receptę na leki. Okulary korekcyjne dobiorą dla Ciebie nasi specjaliści w klinice w Warszawie. 

DO BLIŻY I ODLEGŁOŚCI POŚREDNICH
Soczewki okularowe (potocznie zwane szkłami okularowymi) do bliży i odległości pośrednich zostały stworzone z myślą o ludziach potrzebujących doskonałej korekcji wzroku w pomieszczeniach, w których pracują. Zaprojektowane zgodnie z najnowszą wiedzą z dziedziny ergonomii doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest ostre widzenie w bliży i w dystansach pośrednich. Szkła te zapewniają naturalne i komfortowe widzenie, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Stosuje się je również u posiadaczy soczewek progresywnych, potrzebujących komfortu patrzenia w widzeniu pośrednim, np. architekt, dentysta, fryzjer lub księgowy.

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu