Stylista

Optyk i okulista w Warszawie

Nasi pracownicy to nasz atut. Są wykwalifikowani i posiadają wieloletnie doświadczenie w optyce.

To prawdziwi profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w branży optycznej. Ukończyli szkolenia niezbędne do pracy w optyce, posiadają wymaganą wiedzę. Ponadto, nieustannie ją poszerzają poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach, dzięki czemu zawsze na bieżąco orientują się w nowinkach technicznych i trendach panujących w naszej
branży.

W naszych salonach optycznych oferujemy szeroki wybór oprawek korekcyjnych, soczewek okularowych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i innych akcesoriów
optycznych.

Mogą Państwo liczyć na fachową i miłą obsługę, a także na profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich opraw i szkieł okularowych. Optycy postarają się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Ponad dwie dekady działalności firmy gwarantuje rzetelność i jakość wykonywanych usług.

W czasach pandemii praca w naszych salonach wygląda inaczej. Bezpieczny Salon to nie tylko slogan reklamowy, ale obietnica, że podejmiemy wszelkie możliwe działania, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentom, klientom oraz nam osobom pracującym.

Trochę inaczej wygląda wizyta w naszym salonie. Na początku prosimy o dezynfekcję rąk, potem o wypełnienie ankiety epidemiologicznej a następnie zapraszamy na badanie u optometrysty lub okulisty. Dobór okularów też jest inny – wszyscy w maskach i w rękawiczkach. Oprawy dodatkowo dezynfekujemy po każdym użyciu. Ale cała reszta bez zmian.

Czekamy na Was drodzy Pacjenci/Klienci !

Umów wizytę, napisz wiadomość

Zapraszamy do kontaktu